Online Ödeme İletişim

Hakkımızda

Maximum ürün Minumum fiyat sloganıyla çıktığımız yolda çeyrek asırlık ticari tecrübemizi bayilerimizle paylaşıyoruz.

Bayimax olarak Elektronikten Bahçe Yapı market ürünlerine, Kozmetikten Anne Bebek ürünlerine Spor Kamp ürünlerinden Kırtasiye ürünlerine kadar yüzbinlerce ürünü en iyi fiyat ve hizmet anlayışımızla bayilerimize ulaştırmayı hedefliyoruz.
Gerek kendi ithalatını yaptığımız ürünler, Gerekse Türkiye geneli bayisi ve ana bayisi olduğumuz ürünleri internet üzerinden satış yapan bayilerimizle paylaşıyoruz.
Merkezi İstanbul Pendik’te bulunan 2000 m² lik depomuz gerekse tedarikçilerimizin depoları ile 23 Farklı ilde 30 farklı depodan gönderim sağlamaktayız. Türkiye Geneli 400 + Tedarikçi ağı yüzbinlerce çeşit ürünü en iyi fiyattan bayilerimizin satışına sunuyoruz. Anlaşmalı kargo firmalarımız ile gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazaryerlerindeki satışlarınızı en hızlı şekilde müşterilerinize ulaştırıyoruz. Bayimax olarak bizi rakiplerimizden ayıran en büyük özelliğimiz sattığımız tüm ürünlerin marka ürünler olması ve hızlı satışı olan ürünler olmasıdır. Sunduğumuz XML desteği ile yüzbinlerce çeşit ürünümüzden dilediklerinizi ister kendi internet sitenize isterseniz pazaryerlerine kolaylıkla aktarabilirsiniz

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile bayimax.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR