Online Ödeme İletişim

XML - Bayilik Şartları

XML nedir? İşlerime nasıl yardımcı olur?

XML, bizden tedarik ettiğiniz ürünleri kolayca internet sitenize aktarmanıza ve bu ürünlerin toplu olarak güncellemelerini yapabilmenize olanak tanır. XML kullanılmadığında, her ürünü sitenizin yönetim panelinden tek tek girmeniz ve tek tek güncellemeniz gerekir. Sitenizdeki ürün sayısı arttıkça, bu işlemleri manuel olarak yapmak imkansızlaşır. Binlerce ürünün siteye girilmesi veya güncellenmesi, tek tek yönetim panelinden yapılan işlemle günler sürecekken XML ile birkaç dakika içinde bu işlemler yerine getirilir.

bayimax.com Bayilik Şartları Nelerdir?

Bayimax.com Türkiye’nin En Büyük XML Bayilik sağlayıcısı olup gerek ithalatını yaptığımız, gerekse bayisi olduğumuz yüzbinlerce çeşit ürünün satışını yapmaktadır bayimax XML Bayisi olmak için Vergi Mükellefi olmanız kendi internet sitenizde veya pazaryerlerinde satış yapan aktif mağazanız olması yeterlidir.
Bayilik için herhangi bir şart aranmamaktadır. Yapacağımız incelemenin ardından ürünlerimizin satışa uygun olduğu web sitelerine bayilik ve XML ürün listesi verilmektedir.

bayimax.com Ürünleri Nasıl Ulaştırıyor?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile en düşük fiyatlarla sipariş ettiğiniz ürünlerin gönderimlerini en geç 2 gün içerisinde yapmaktayız. Kargo ücretleri alıcı bayilerimiz tarafından ödenmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR