Online Ödeme İletişim
Dermokil Soyulabilir Havyarlı Siyah Kil Yüz Maskesi Tüm Cilt Tipleri İçin 75 ml
Dermokil Soyulabilir Havyarlı Siyah Kil Yüz Maskesi Tüm Cilt Tipleri İçin 75 ml
Dermokil Soyulabilir Havyarlı Siyah Kil Yüz Maskesi Tüm Cilt Tipleri İçin 75 ml

Dermokil Soyulabilir Havyarlı Siyah Kil Yüz Maskesi Tüm Cilt Tipleri İçin 75 ml (KK-00000369)

0,00
Marka : Dermokil

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Stok Miktarı : 16
Barkod : 8697916008811
Minimum alım adeti 1, Maksimum alım adeti 999999

Dermokil Soyulabilir Havyarlı Siyah Kil Yüz Maskesi Tüm Cilt Tipleri İçin 75 ml

 

 

ÖZELLİKLERİ


Yüz maskesi cildinizi derinlemesine temizlerken, yenilemeye ve kırışık oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Yağ dengesini sağalar ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.
*maske soyulabilir özelliktedir.
Not: Piyasada birçok siyah maske var. Bizim farkmız havyarlı ve killi olarak ürünü çalışmamızdır.

 

ANA İÇERİKLER


Kil : literatürde iyileştirici özelliği bulunmaktadır, kolojen sentezini uyarma özelliği vardır. Her tür cildi temizler, sıkılaştırır ve besler, toksinleri cildin en derin tabakalarından dışarı çıkarır, kil cilt bakımında çok yönlü bir maddedir. Derin bir temizleyici olarak kil emme özelliği
sebebiyle ciltte ve gözeneklerde biriken fazla yağı ve kiri epidermisin derinliklerinden çıkarır. Besleyici olarak kil, sağlıklı cildin devamlılığı için önemlidir. Temizleyici ve sıkılaştırıcı olarak etkilidir, ölü hücreleri peeling özelliği ile ciltten uzaklaştırır.
Çeşitli mikro organizmalara karşı aktif olduğu bilimsel olarak ispatlanmış bir antiseptiktir. Kil minerallerinin sadece güzellik ve temizlik için değil, cilt hastalıkları içinde kullanıldığı bilinmekte olup selülit, pişik ve ciltteki çeşitli yaralar için faydalı olduğu da belirlenmiştir. Cildin içindeki sıvı mekanizmasını düzenlemeye yardım ederek iyileşmeyi ve yeniden yapılanmayı hızlandırır, sebum fazlalıklarını ciltten uzaklaştırır  ve bertaraf ederken alerjik reaksiyona sebep olmaz.
Havyar Özü  :
1.Balık yumurtası olarak bilinen havyar özü cildi sıkılaştırır , antiaging özelliktedir.Havyar özünün içeriğinde mineral, vitamin, fosfolipid, protein içerikli bileşenler bulunduğu için cilde ihtiyacı olan desteği sağlar.Fosfolipid cildin nem almasını, protein ise cildin sıkılaşmasını  ve elastikiyet kazanmasını sağlar.
2.Hücre yapısını destekler.
3.Hücreleri onarır ve yenilenmeleri için harekete geçirir.
4.Maksimum nem sağlar.
D panthenol ( vit b5) : B5 vitamini cilt bakımlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle cildin su kaybını önlemektedir
Cildin kendini onarmasına ve bakımına katkısı bulunmaktadır.Cildi çevresel faktörlerden koruyarak bir bariyer etkisi yapar.Yaşlanma belirtilerini azaltırır , kırışıkları önler. B5 vitamini cildi nemlendirir ,nemi korur, su kaybını önler.Bu da cildin yumuşaklığını elastikiyetini sağlamada yardımcı olur.
Gliserin : cildi nemlendirir. Farma kalite gliserin kullanılmıştır.
Carbon Black  : Tamamen bitkisel ve helal sertifikalı bir boyadır.
Allantoin  : Yatıştırıcı ve ciltte koruyucu özelliği vardır. Cilt tahrişlerinin iyileşmesine yardımcı olur

 

ÜRÜN KULLANIMI


Cildinizin kuru ve temiz olmasına özen gösteriniz. Yüzünüze bir tabaka halinde tatbik ediniz. Göz ve çevresini bu uygulamadan koruyunuz. Yaklaşık 20 dakika sonra kuruyan maskeyi parmak uçlarınız ile çekerek soyunuz.

 

UYARILAR


Göz ve çevresi ile temas etmesini önleyiniz.Çocukların ulaşamayacağı kuru ve temiz bir yerde saklayınız.Direkt güneş ışığından koruyunuz.Kullandıktan sonra kağaını sıkıca kapatınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR